Kariéra

            Spoločnosť FinReal & Law Group, s.r.o. ponúka možnosť sebarealizácie skúseným a rovnako aj novým maklérom. Preferujeme maklérov s praxou, avšak pre začiatočníkov máme  aj jedinečný školiaci systém v obore financií a realít. . Dbáme na vysokú odbornosť,  etické a morálne správanie sa našich ľudí. Naše heslo znie: ,,Vaša požiadavka, náš záväzok.“

            Pokiaľ pracujete ako finančný sprostredkovateľ, poisťovací agent, bankový pracovník či realitný maklér, no nebaví Vás už takpovediac ,,trpieť“ vo svojej spoločnosti neustále opakujúce sa obchodné a motivačné školenia, máme pre Vás riešenie. Ak uprednostňujete samostatnosť,  odbornosť a s tým spojené vzdelávanie a chcete mať nonstop aktuálne informácie o novinkách na finančnom a realitnom trhu a novinkách a zmenách v legislatíve týkajúcej sa nášho povolania, ste na správnej adrese!

            Naša spoločnosť preferuje predovšetkým odbornosť a s tým spojené cielené vzdelávanie.  Rovnako sa snažíme, aby sme mali neustále aktuálne informácie o novinkách na finančnom, realitnom trhu a tiež novinky o zmenách v legislatíve týkajúcej sa nášho povolania, pretože našim klientom chceme poskytovať ten najlepší dostupný servis.

            Ak ste nováčik, ktorý sa zaujíma o financie a reality a mali by ste záujem vyskúšať úvodné školenie,  ste na správnej adrese. Našimi maklérmi sú najmä osoby s vysokoškolským vzdelaním v oblasti ekonómie a práva.  Pre prácu v našom kolektíve  to však nie je podmienkou a nevyhnutnosťou. Jedinou podmienkou pre uchádzača je mať minimálne stredoškolské vzdelanie ukončené maturitnou skúškou, napr. oblasti ekonomického či všeobecného zamerania.

            V prípade ak Vás naša ponuka zaujala, a máte záujem pracovať v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, prosím kontaktujte e-mailom na adresu: info@finreal.eu alebo využite náš kontaktný formulár.